Stosunek koloru włosów do koloru skóry i oczu

Posted On By admin

Zastanawiasz się, jak dobrać idealny odcień farby do włosów? Mamy kilka interesujących wskazówek. Dlatego w poszukiwaniu idealnego odcienia dla swoich włosów skorzystaj z naszych propozycji.

Oczywiście zawsze możesz zwrócić się do profesjonalistów z salonu kosmetycznego Togliatti, ale nasze rady przydadzą się również na pierwszych etapach zmiany wyglądu.

Jeśli twoje oczy są ciemnobrązowe lub niebieskie, wybierz jasny brąz lub ciemnobrązowy blond.

Jeśli masz jasnobrązowe lub jasnobrązowe oczy, ciepłe odcienie będą wyglądać lepiej. Warto również wypróbować farby w odcieniach złota i mahoniu.

Jeśli masz zielone oczy, to rude włosy lub ciemnoczerwone odcienie będą wyglądać idealnie w twoim przypadku.

Dziewczyny o ostrych rysach twarzy muszą wybrać kolor włosów, który rozjaśni, zmiękczy rysy twarzy, a także nada wyglądowi efekt odmładzający. Ciemne kolory włosów są odpowiednie dla kobiet o okrągłych, lekko pulchnych twarzach.

W przypadku cieni lub plam pod oczami unikaj ciemnych, zimnych kolorów, które dodatkowo pogłębią i uwydatnią niedoskonałości urody.

Jeśli masz widoczne żyłki na twarzy, postaw na ciemne, chłodne kolory włosów. W przypadku frezowania włosów należy unikać jakiegokolwiek dodawania czerwieni i czerwieni.

Jeśli Twoja skóra jest oliwkowa lub mocno opalona, możesz pozwolić sobie na ciemnobrązowe lub głębokie czarne odcienie.

Jeśli przy takim typie skóry marzysz o zostaniu jasną blondynką, ten kontrast może wyglądać zbyt różnorodnie i nienaturalnie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Solve : *
10 + 24 =


About blog

Wskazówki dotyczące pielęgnacji i stylizacji Twoich włosów. Piękna i zdrowa skóra dzięki odpowiedniej pielęgnacji.

Popular
Facebook Pagelike Widget