Jak przetrwać okres odrastania włosów?

Posted On By admin

Znudziły Ci się krótkie włosy i znów marzysz o długich włosach jak księżniczka? Faza przejściowa jest bardzo denerwująca i tutaj najważniejsza jest cierpliwość.

Kobiety są trudne do zadowolenia, zwłaszcza z włosami. Czasami chcemy mieć krótkie włosy, czasami długie, a czasem po prostu kręcone. Jeśli zdecydujesz się radykalnie skrócić fryzurę, ale po chwili zechcesz wrócić do długich włosów, czeka Cię bolesny okres przejściowy. Podczas niej włosy często odstają, żebyśmy chcieli chwycić nożyczki. Dlatego mamy kilka wskazówek na ten trudny czas.

Nie zapomnij odwiedzić fryzjera, bo zapuszczanie włosów nie oznacza, że ​​nie musisz martwić się o stan końcówek. Ponadto mistrz pomoże ci wybrać odpowiednią fryzurę na okres przejściowy.

Zadbaj o zdrowie swoich włosów. Krótkie włosy są bardzo wygodne i nie kosztują zbyt wiele przy zabiegach takich jak długie włosy. Możesz być zainteresowany doświadczeniem podnoszenia plazmy. Pamiętaj też o regularnym nakładaniu maseczek, aby wzmocnić włosy.

Wybierz loki. W takim przypadku końce włosów będą się pięknie zwijać i nie denerwować. Otrzymasz nowy wygląd i poczujesz się jak Marilyn Monroe.

Przedłużanie włosów. Na szczęście dziś możemy nie tylko szybko ściąć włosy, ale także je wydłużyć. Możesz to zrobić, podłączając fałszywe przedłużanie włosów lub robiąc je w salonie kosmetycznym. Eliminuje to konieczność czekania na powolny wzrost własnych włosów. Jednak tej metody nie można stosować do bardzo krótkich włosów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Solve : *
21 − 2 =


About blog

Wskazówki dotyczące pielęgnacji i stylizacji Twoich włosów. Piękna i zdrowa skóra dzięki odpowiedniej pielęgnacji.

Popular
Facebook Pagelike Widget